Zasady doboru Sukni Ślubnej

Ślub to wielkie wydarzenie dla każdej Panny Młodej. Każda też marzy o tym, by w tym dniu wyglądać zjawiskowo. Na wybór sukni ślubnej składają się aktualnie panujące trendy w modzie ślubnej, marzenia z dzieciństwa, odpowiedni krój pasujący do sylwetki oraz wybór tkanin i koronek.

W jaki sposób dobrać suknię aby była idealna i nie zepsuła nam tego dnia?

  • Wybierz taki krój, który uwydatni Twoje atuty a zakryje mankamenty

Połową sukcesu jest dobór suknie odpowiedniej do naszej sylwetki. Dobierz taki krój, który uwydatni wszystkie mocne strony Twojej sylwetki. Pamiętaj też o ukryci tych części ciała, które chciałabyś zamaskować. 

Wybór krojów jest ogromny, dlatego jeżeli Twoją zmorą są szerokie biodra wybierz taką sukienkę, która je ukryje a wyeksponuje górne partie ciała. Do tego idealnie będzie się nadawać suknia o kroju księżniczko wym, która jest idealna dla kobiet, które chcą ukryć krągłości w okolicy brzucha – a nawet brzuszek ciążowy. Suknia o kroju rybki jest idealna dla kobiet, które chcą wyeksponować swoją talię. 

  • Fasonów jest całe mnóstwo dlatego warto poświęcić na ten element najwięcej czasu. 2. Styl sukni dobrany do temperamentu i urody Panny Młodej

Nigdy nie decyduj się na suknię ślubną tylko dlatego, że podoba się ona Twojej mamie, babci czy teściowej. To Twój dzień i o to właśnie Ty powinnaś czuć się w niej dobrze! Suknia ślubna powinna pod każdym względem tobie odpowiadać, dlatego wybierz krój, dodatki i kolor, w którym czujesz się najlepiej.

Warto również dopasować suknię do stylu wesela, dzięki czemu stworzysz spójną całość.

  • Dużo nie zawsze znaczy dobrze

Pamiętaj o równowadze. Jeżeli zdecydujesz się na bogato zdobioną suknię to ogranicz dodatki, w postaci biżuterii, welonu, wianka czy mocniejszego makijażu. Jeżeli jesteś fanką biżuterii i lubisz dużą i mocną to warto postawić na gładką, delikatną suknię.

Warto postawić na elegancję.

Zadbaj również o pozostałe detale takie jak zdobienia paznokci czy elementy koronki w sukni, które znajdziecie na stronie www.tiffany-materials.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *