Wiosenny niezbędnik stylizacyjny

Wiosenny niezbędnik stylizacyjny

Wiosna już powinna śmiało zagościć w naszych szafach, mimo tej ponurej aury za oknem. Dlatego to idealny czas na wprowadzenie fantazyjnych koronek do naszych szaf. Gdyż koronka to tkanina subtelna, klasyczna, wybitnie kobieca i elegancka. Stanowi niezwykle fantazyjny i efektowny sposób wykończenia garderoby.

 

Początek wiosny to czas, kiedy robimy analizy naszych szaf. Sezonowe, grube ubrania chowamy na kolejny rok i wyciągamy lżejsze, przewiewniejsze, bardziej dopasowane do pogody. Letnie porządki, to często również redukcja szafy. Jest to ten moment w roku, kiedy możemy zredukować naszą szafę z rzeczy niepotrzebnych, których już nie nosimy lub na nas nie pasują.

 

Wiosenne rzeczy w końcu wypełnią sezonową szafę. Sprawdź jak sprytnie połączyć koronkowy element z wiosenną stylizacja.

Ważny koronkowy detal

Głównym elementem i podstawą wiosennej stylizacji będzie pełnił  minimalistyczny top z koronkową wstawką przy dekolcie. Na który nałożysz marynarkę lub ramoneskę.  Może dopełniać stylizacje do pracy, które bazują na marynarkach i zestawach garniturowych. Wykorzystasz go także do codziennych zestawów z dżinsami. Klasyka nie zna wieku, dlatego top z delikatną koronką mogą nosić zarówno nastolatki jak i kobiety dojrzałe, w każdym przypadku wiosenne okrycie będzie wyglądało korzystnie.

Romantyczna sukienka koronkowa

Romantyczna sukienka koronkowa podbiła serca kobiet na całym świecie. Ta kreacja podkreśli Twoją kobiecoś i wdzięk. Jeżeli chcielibyśmy dodać nieco elegancji naszej stylizacji wystarczy narzucić marynarkę.

Koronkowa bluzka na każdą okazję

Jak powinna wyglądać wiosenna stylizacja? Naszym zdaniem tak:  koronkowa bluzka, jeans i buty sportowe. Dziwne? A jednak! W tym sezonie koronkę możemy włączyć nawet w sportowe zestawy! Dlatego koronkowy ciuch może mieć wiele wydań: na sportowo, elegancko lub na codzień. Do szkoły, do pracy, na randkę lub na wieczorny drink ze znajomymi. Tego wydania koronki nie może zabraknąć w waszych wiosennych szafach.

Asortyment polskich sklepów jest dość duży. Jednak nic nie zastąpi własnego projektu sukienki, bluzki czy innego elementu garderoby. Warto podkreślić to, że dana rzecz zostanie uszyta na miarę jak i to, że zyskuje się pewność wysokiej jakości użytych materiałów, które samodzielnie można wybrać.

Dlatego sklep tiffany-materials.com proponuje najpiękniejsze koronki, tiule, szyfony i wiele innych ciekawych materiałów, z których mogą powstać przepiękne ubrania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *