Tkaniny ślubne do dekoracji kościoła i sali

Dekoracja sali i kościoła na ślub często kojarzy się z czymś drogim i pracochłonnym, jednak nie musi tak być. Dzięki rozmaitym tkaninom dostępnych na rynku możemy stworzyć samodzielnie dekoracje w sensownej cenie. Piękne i delikatne tkaniny ślubne takie jak organza czy tiul będą świetnym pomysłem tworzenia dekoracji weselnych.

Oprawa ślubna z organzy

Organza jest delikatną i przejrzystą tkanina wykonaną z syntetycznych włókien, które charakteryzują się pięknym połyskiem oraz zdolnością w modelowaniu ich. Organza to bardzo plastyczny materiał, dzięki któremu możemy wykonać efektowne dekoracje. Najczęściej wykorzystuje się do:

– dekoracji stołów weselnych – sprawdzi się jako serweta

– tworzenia kokard do ozdobienia ławek w kościele

– dekoracji auta

– dekorowania bukietu panny młodej

Dużą zaletą organzy jest to, że jej kolor możecie dopasować do motywu całego wesela i ozdobić nią różne części sali i kościoła. Można spleść ją z kwiatami i wstążkami. Połączenie ze sobą tych elementów stworzy przepiękną dekorację, która świetnie sprawdzi się podczas tego ważnego dnia.

Dekoracje ślubne z tiulu

Tiul to delikatna tkanina w formie sztywnej siateczki, którą można kształtować w dowolny sposób. Materiał ten jest niezwykle zwiewny i romantyczny. Właśnie dzięki tym właściwościom idealnie sprawdzi się jako tkanina na ślub. Z tiulu można wykonać takie dekoracje jak:

– pompony tiulowe, które sprawdza się jako dekoracją sufitu oraz krzeseł weselnych

– dekorację auta

– kokardy

Tiul sprawdzi się nie tylko jako dekoracja, ale też materiał, z którego może być uszyta suknia ślubna. Tiulowe spódnice w sukniach ślubnych dalej zachwycają wiele panien młodych i są chętnie wybierane jako kreacja ślubna.

Tkaniny ślubne w dekoracji

Tkaniny ślubne i dekoracyjne są bardzo ważną częścią wystroju sali i kościoła. Tiule i organzy to materiały, które sprawdzają się w tworzeniu weselnych dekoracji. Jest to rozwiązanie dla każdego, ponieważ tkaniny ślubne są łatwo dostępne w zachęcających cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *