Tkaniny ślubne – propozycje na zimę

Tkaniny ślubne – propozycje na zimę

Wyśniłaś sobie zimowy ślub, ale pewnie słyszałaś, że nie jest to odpowiednia pora na wesele. Bo za zimno, niewygodnie, goście nie wiedzą w co się ubrać? Jeżeli goście nie wiedzą, to co dopiero Panna Młoda. Musi się zmierzyć z temperaturą, wiatrem oraz wilgocią. Jak uchronisz się od wiatru to wiatr zepsuje fryzurę. Czy powinnaś zniechęcić się do zimowego ślubu? Oczywiście, że nie. Na pogodę nie mamy wpływu, ale można przygotować się na różne okoliczności.

Twoim priorytetem są przede wszystkim ciepłe tkaniny ślubne. Powinnaś wybrać na tyle ciepłą kreacje, aby dłuższe stanie czy droga z kościoła na salę nie była problemem.

Ciężkie i ciepłe tkaniny ślubne zyskują ostatnio na popularności. Modne są rękawy i rękawki ¾ w kreacjach ślubnych. Takie rozwiązanie nie tylko chroni przed zimnem ale doda uroku Pannie Młodej. Bogate zdobienia i dodatki do tego rodzaju zimowych sukien, wspaniale wkomponują się w magiczne i chłodniejsze pory roku. Należy pamiętać, że żadna suknia ślubna nie uchroni cię przed chłodem – warto wybrać jakieś okrycie, np. etola, futro, kożuszek czy płaszcz. Musisz wziąć pod uwagę czas jaki spędzisz na dworze oraz też o kroju i stylu sukni i spróbuj wybrać ciepłe tkaniny ślubne i okrycie, które będzie pasować.

  1. Etola – futrzane są dużo cieplejsze, niż moglibyśmy się spodziewać. Białe stanowią również ozdobę, jak i okrycie. Jeśli masz cieplejszą suknie to w pierwszej kolejności wybierz etolę.
  2. Krótkie futra – eleganckie i ciepłe okrycia na zimowy ślub. Ich zaleta jest długość, która pasuje do każdej sukni ślubnej, do przyległych jak i mocno rozkloszowanych.
  3. Peleryna – bardziej ekstrawaganckie niż pozostałe okrycia, jest praktyczna i modna, idealnie pasuje do okazji.
  4. Płaszcze – najbardziej popularne okrycia na ślub. Płaszcz nie musi być bardzo gruby, ważne żeby pasował do sukni ślubnej.

Większość twierdzi, że zima jest najgorszą porą roku na ślub, ale to wtedy najszybciej zamówisz salę weselną, a nawet możesz liczyć na zniżkę. Mało kto chce brać ślubu w tym okresie. Trudno wtedy o ładną pogodę i wszystkim jest zimno. Mimo to zimowy ślub ma wiele zalet, a jedną z nich jest wyjątkowa kreacja ślubna, którą można stworzyć przy odrobinie dobrych chęci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *