Marzec to miesiąc kobiet!

I kobiecości. A co bardziej niż zmysłowa, koronkowa sukienka kojarzy się z kobiecością?

 

My Panie powinnyśmy poświęcić sobie zdecydowanie więcej czasu! W obecnym świecie pełnimy mnóstwo ról i obowiązków. I w ten właśnie sposób dbamy o dom sprzątając, gotując, piorąc, opiekując dziećmi, robiąc zakupy. Pracujemy niemalże przez 24 godziny na dobę. W badaniach IPSOS, których wynikiem współczesna kobieta w Polsce, jest postrzegana jako osoba niezależna, ambitna, pracowita, dbająca o siebie. Badania potwierdzają to wszystko o czym napisaliśmy wyżej, że kobiety są pracowite, niezależne, ambitne i przede wszystkim dbające o siebie! Współczesna kobieta jest inna, nastąpiła zmiana na przestrzeni lat. Coraz rzadziej częściej pracuje zawodowo i  coraz częściej dwoi się i troi, aby pogodzić pracę z rodziną.

Ważne jest to, aby zdjąć część obowiązków z siebie, a w zamian pamiętać o sobie.

Oczywiście rozwój jest jest bardzo ważny, a tak samo ważne jest to aby podobać się sobie, ładnie się ubrać, wyjść na spotkanie z koleżankami albo na randkę ze swoim mężczyzną.

Rodzajem sukienki, która dodaje pewnej zmysłowości i sprawi, że poczujemy się kobieco jest sukienka z koronki, bądź jej dodatek.

Fashionistki na całym świecie pokochały casualowe miejskie stylizacje z koronką w roli głównej. Bo taka koronkowa sukienka to kwintesencja kobiecości i tajemniczości. Postaw na nią!

 

W naszym sklepie online www.tiffany-materials.com znajdziecie, mnóstwo przepięknych koronek, z których mogą powstać Wasze wymarzone sukienki.

Koronki znajdziecie również w naszym wyjątkowym sklepie stacjonarnym na Woli na ul. Szlenkierów 6.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *