Koronkowy ślub

KORONKA NK 11

Subtelność, delikatność i kobiecość – określenia, które idealnie obrazują stylizacje bazujące na koronce.

Koronka ślubna to romantyczny element nie tylko stroju Panny Młodej, ale również bukietu, tortu, czy zaproszeń ślubnych. Koronka  bardzo dobrze będzie wyglądać w roli motywu przewodniego całego wesela. To wzór ponadczasowy, wyglądający bardzo elegancko w połączeniu z tiulami czy delikatnymi tkaninami. Można ją połączyć, w różnoraki sposób. Przepięknie wyglądają na dopasowanych sukienkach czy welonach.

Dlaczego koronki cieszą się takim wielkim uznaniem? Są wbrew pozorom bardzo uniwersalne. Sprawdzą się doskonale w klasycznej kreacji jak i hippie i czy boho. Ponadto koronka świetnie komponuje się ze stylem vintage.

Koronka ślubna może zostać wykorzystana np. tylko w dodatkach, tak by nadać kreacji wyrafinowania i wyjątkowej elegancji. Mogą to być buty, dodatki do fryzury czy element welonu. Kolejnym pomysłem może być udekorowanie koronką bukietu ślubnego czy też nawet pójście o krok dalej i stworzenie owego bukietu z pozwijanych, różnorodnych koronek.

Koronkowe elementy możemy wykorzystać także przy dekoracji stołu oraz miejsca gdzie odbędzie się przyjęcie weselne. Idealnym dopełnieniem koronkowego wystroju może być blask świec.

Panny Młode w koronkowych kreacjach prezentują się niewątpliwie przepięknie. Z jednej strony charakteryzuje je niezwykła delikatność i lekkość, a z drugiej elegancja i szyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *