Koronka na lato w Tiffany Materials

Koronka na lato

 

Niektóre z nas gustują w gładkich sukienkach, inne w koronce. Za koronką przemawia fakt, że prawdopodobnie nigdy nie wychodzi z mody. Nawet nie do końca świeży motyw staje się po prostu klasyczny, nie staroświecki. Dlatego warto ją mieć w swojej szafie.

 

Myślimy, że nie byłoby złym pomysłem wyciągnięcie z szafy swoich starych sukienek, ewentualne lekkie odświeżenie, ponieważ w tej kategorii trendy się nie zmieniają. Pojawiają się najczęściej zmiany kosmetyczne. Dlatego też mówi się, że koronka jest ponadczasowa.

 

Bez wątpienia przewagą koronkowych sukienek jest to, że pasują na każdą okazję. Niesamowicie seksowne pasują na randkę, lekkie i zwiewne na letni dzień, eleganckie na ważną okazję, taką jak komunia. Ciekawe jest to, że koronkowe sukienki dodają szyku, elegancji i wyrafinowania przy bardziej wymagających okazjach, a w w odwrotnym przypadku potrafią perfekcyjnie podkreślić lekkość i nieoficjalność spotkania.

 

 

Letnia koronka

Koronka jeszcze długo nie odpuści jako dominatorka najważniejszych letnich trendów. W zasadzie można się pokusić o stwierdzenie, że nigdy się tak nie stanie.

Co warto podkreślić koronkowa moda ma tak wiele obliczy, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Koronkowe sukienki mogą być romantyczne, lekkie lub zmysłowe i sexy, a nawet eleganckie i z klasą. Jesteśmy pewni, że każdy mężczyzna chciałby choć raz zobaczyć swoją kobietę w takich wydaniach.

Na lato idealnie będą sukienki krótkie, na ramiączka bądź krótki rękaw. Świetnie się sprawdzą również takie ze zmysłowym dekoltem na plecach. Fascynatki lekkiej formy docenią kolory jasne, lekkie i pastelowe, takie jak: biały, ecru czy pudrowy róż. Z kolei zwolenniczki odważnych rozwiązań wybiorą kolory w wersji czarnej, czerwonej lub chabrowej.

Dowolność w tym temacie jest ogromna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *