Klasyczne Suknie Ślubne w stylu Meghan Markle

Suknie Ślubne w stylu Meghan Markle nie przestają być modne. Prosty krój o lekkim zwężeniu ku dołowi stanowi bardzo elegancką i subtelną suknię ślubną.

Meghan Markle zawdzięczamy zainteresowanie prostaki, klasycznymi sukniami. To właśnie już jako żona księcia Harry`ego wybrała na swoje przyjęcie weselne minimalistyczną sukienkę ze stójką, eksponującą ramiona i plecy oraz rozszerzaną ku dołowi i z krótkim trenem. Najważniejszym elementem tego modelu okazał się jednak dekolt typu halter, czyli pozbawiony ramiączek zastępowanych zapięciem wokół szyi. Uwaga: to wymagający krój, który najlepiej wygląda na sylwetce o pięknych ramionach, plecach i długiej szyi.

Suknie Ślubne w stylu Meghan Markle

Subtelna elegancja powróciła na dobre do mody ślubnej za sprawą Meghan Markle. Panny Młode przekonały się, że by zachwycać, nie muszą błyszczeć jak kula dyskotekowa i okrywać się kilogramami tiulu. Jak widać, zasada „mniej znaczy więcej” jest aktualna również w przypadku ślubu, a elegancja i klasa nie są podyktowane ilością, ale jakością.

Poniżej prezentujemy Wam suknie ślubne podobne do oryginału księżnej Sussex. Szukając tego wymarzonego modelu, pamiętajcie o kroju poszerzanym ku dołowi, dekolcie w łódkęrękawach o długości 3/4 oraz delikatnym trenie. Myślcie jednak o inspiracji, a nie o konieczności odwzorowania stylizacji idolki 1:1. Może się okazać, że do Waszej figury nie sprawdzą się niektóre z zastosowanych elementów sukni.

W poszukiwaniach wymarzonej sukni pomorze wyszukanie krawcowej i uszycie własnej. Materiały i tkaniny znajdziecie na www.tiffany-materials.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *