Dobierz odpowiednią suknię ślubną do swojego znaku zodiaku

Nasz znak zodiaku, który zapisany jest w gwiazdach uosabia nasz osobisty charakter. Wpływa on na nasze wybory, decyzje i gust. Jeżeli nie jesteśmy w stanie same wybrać odpowiedniego dla nas modelu to poradźmy się gwiazd! W związku z tym przygotowaliśmy dla Was dostosowane do znaku zodiaku propozycje.

Suknia ślubna dla Barana

Kobieta spod znaku Barana jest bardzo odważna, aktywna, żądna przygód i nowości! Odpowiednia dla Ciebie będzie suknia z dekoltem halter. Góra błyszcząca, rzucająca się w oczy, dół smukły, prosty, nie odwracający uwagi od dekoltu.

Suknia Ślubna dla Byka

Dla Byka najważniejszy jest luksus, dobre jedzenie, dobre wino oraz wszystko na najwyższym poziomie. Wesele Byka też takie będzie – tradycyjne ale z przepychem. Suknia ślubna dla tego znaku to model w stylu Meghan Markle. Dekolt w łódkę, a tkanina w kolorze nieskazitelnie czystej bieli o prostym ale szykownym kroju. Długi tren nada sukni ekskluzywności.

Suknia Ślubna dla Bliźniąt

Bliźniak nigdy się nie nudzi oraz nie stoi w miejscu. Jeżeli jesteś spod tego znaku to ce chuje Cię niezależność, cenisz sobie ruch, nic nie może cię krępować. I taka też powinna być suknia ślubna bliźniąt: ma być praktyczna oraz nie przeszkadzać podczas świętowania. Idealna suknia powinna być też krótka! Wszystko utrzymane w lekko sportowym tonie ale nadal eleganckim.

Suknia Ślubna dla Raka

Rak jest przepełniony sprzecznością. Raz w jego centrum jest wolność, raz ciepło domowego ogniska. Na co dzieci stawiasz na skromny wizerunek. Jednak Twoja suknia będzie jak z bajki, dlatego proponujemy suknię w stylu księżniczkowym!

Suknia Ślubna dla Lwa

Zodiakalny lew nie lubi być związany, jednak gdy to już nastąpi to musi być pewny na 100% i kocha ponad wszystko! Biel oraz koronka to nie jest styl Lwicy. Suknia z piórami będzie dla Ciebie idealna! Pióra jako dodatek czy wykończenie sukni nadadzą jej ekstrawagancji. Jednak taką suknię założy kobieta lubiąca zaskakiwać. Cała ty. Trochę stylu glamour, zero banalności i ty w świetle reflektorów. A pióra sprawdzą się idealnie przy każdym fasonie, więc masz w czym wybierać!

Suknia Ślubna dla Panny

Pannę cechuje porządek, analiza i spokój. Jesteś inteligentna i dochodzisz do wniosków szybciej niż inni. Ponadto Panna przywiązuje uwagę do szczegółów. Suknia dla Ciebie będzie prosta oraz elegancka. Suknia o prostym kroju, z jakościowego materiału to Twój ideał.

Suknia Ślubna dla Wagi

Wagi mają dużą wiedzę, z której z chęcią korzystają. Lubią spokój i ciszę domowego ogniska. Są przepełnione wdziękiem i naturalnym urokiem. Idealna suknia dla Wagi będzie w stylu boho: zwiewa,a delikatna i romantyczna, z rozcięciem do uda i wiankiem na głowie.

Suknia Ślubna dla Skropiona

Przyszła Panna Młoda spod znaku Skorpiona jest tajemnicza a jednocześnie jest oazą spokoju dla swojego towarzystwa. Jest silna i niepokorna.
Idealna suknia będzie taka w kroju kombinezonu z doczepionym trenem. Prosty, bez koronek i zbędnych świecidełek.

Suknia Ślubna dla Strzelca

Strzelec stawia na swoim i dąży do założonych celów. Jest idealistą i cechuje go otwartość umysłu. Dla panny młodej spod tego znaku idealna będzie suknia ślubna z długim trenem i czarną kokardą.

Suknia Ślubna dla Koziorożca

Panna Młoda Koziorożec, jest tradycjonalistką, formalistką, wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Kocha stałość, dającą jej poczucie bezpieczeństwa. Jest odpowiedzialna. Gwiazdy przygotowały dla Koziorożca suknię zabudowaną, z długim rękawem, bez dekoltu, ale z rozcięciem do uda.

Suknia Ślubna dla Wodnika

Osoba spod znaku Wodnika jest indywidualistką patrzącą w przyszłość. Dla Ciebie idealne będzie połączenie kilku stylów. Suknia powinna być z dekoltem w literę V, kwiatami 3D, dół powinien być lekki i prosty składający się z jednej warstwy.

Suknia Ślubna dla Ryby

Ryby są niczym kot, kroczą swoimi ścieżkami! Mają duszę artystyczną i decydując się na ślub przypominają Lwa – zwiążą się z osobą, która nie będzie ich ograniczać. Suknia ślubna dla ryb będzie w stylu vintage z elementem boho. Delikatny materiał, romantyczna koronka w kolorze ecru.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *