SUKNIE ŚLUBNE

Przegląd sukni ślubnych z przepiękną ślubną koronką

Nadszedł ten moment, wybór sukni ślubnej. Jest to jedna z najważniejszych decyzji podejmowanych przez Pannę Młodą, ponieważ to jak będzie się czuła w sukni zadecyduje o całym dniu, a nawet wieczorze. Na rynku jest dostępny ogromny wybór, który nie jedną Pannę Młodą przysporzy o zawrót głowy. Liczymy na to, że nasze propozycje choć trochę pomogą Wam w poszukiwaniach. Koronka do zadań specjalnychKoronka toniewątpliwie ponadczasowe zdobienie wyjątkowych sukni. To właśnie ona dodaje stylu, elegancji i szyku. Potrafi zwykłą suknię zmienić w dzieło sztuki.

Olśniewający błyskTo niekwesKonowany hit sezonu – mieniące się tkaniny pojawiły się na wybiegach największych projektantów. Z nich powstają piękne, graficzne ornamenty nie tylko na gorsetach, a zazwyczaj na całej długości kreacji. Ozdobione brokatem suknie skradły serca Panien Młodych na całym świecie.

Stylowe Boho

uknie w wersji boho stają się coraz bardziej popularne. Wersja 2020 zapowiada długie rękawy, lżejsze materiały, więcej warstw oraz dostojniejsze kolory i akcent błysku! Dziewczęcy urok i swoboda zyskują na klasie. Suknia ślubna boho dzięki swej swobodzie i nieformalności pozwala pozostać w niej całą noc!

Prostota i elegancja

Za sprawą Meghan Markle proste suknie ślubne powróciły do łask. Niektóre Panny Młode są zwolenniczkami minimalizmu i aby zachwycać, nie muszą błyszczeć i okrywać się kilogramami Kulu. W tej propozycji zasada „mniej oznacza więcej” i jest na topie również w kontekście ślubu. Elegancja i klasa są wyznacznikami jakości nie ilości. Podkreślenie sylwetki osiągnięto poprzez wybór wysokogatunkowych materiałów oraz idealnie dopasowane kroje. Ta klasyczna i elegancka sukienka, o prostym kroju jest wyborem wielu Panien Młodych – to efekt Meghan!

Suknie z koronką Naszym zdaniem koronka nigdy nie wyjdzie z mody w kontekście ślubu. Od stóp do głów cała w koronce? Tak! Sezon 2020 właśnie na takie suknie ślubne stawia. Do tej pory Panny Młode upodobały sobie koronkę w górnych częściach sukni i taka opcja nie jest wykluczona.

Obszerną gamę koronek, jedwabiu i Kulu znajdziecie w naszym sklepie online www.toffany-materials.com, z których mogą powstać misterne, wieloetapowe kompozycje, które płynnie łączą się w subtelnym ruchu tkanin. Suknie te mogą by bogato zdobione, ale tym samym eteryczne, nienagannie dopasowane do kobiecej sylwetki. Wersja romantyczna sukni zapowiada przepiękne połączenie koronki z Kulem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *