Jak wybrać wymarzoną suknie ślubną?

Jak wybrać wymarzoną suknie ślubną?

Nastał w Twoim życiu ten moment, kiedy miałaś okazję powiedzieć „TAK” ? Kolejnym krokiem jest zastanowienie się nad wymarzoną suknią ślubną. Nie wiesz od czego zacząć poszukiwania tej idealnej? To stresujący okres w życiu każdej kobiety, w końcu każdy detal musi być perfekcyjny. Pewne jest to, że w tym dniu każda Panna Młoda musi wyglądać i czuć się pięknie, gdyż oczy każdego weselnego gościa będą zwrócone ku niej. Zastanawiasz się jaką suknie wybrać? Jaki krój jest dla Ciebie odpowiedni? Co aktualnie króluję w trendach ślubnych?

Jak wybrać suknie ślubną?

Inspiracji możesz szukać w Internecie : Facebook, YouTube, Pinterest czy Instagram lub sklep internetowy z sukniami ślubnymi to idealne źródła które mogą Cię natchnąć. Następnie pokaż swoje inspiracje stylistce w salonie ślubnym, by mogła pomóc Ci dopasować do Ciebie najlepiej pasującą suknie. Możesz również skontaktować się również telefonicznie z danym salonem sukien ślubnych lub miejscem zakupu sukni może być sklep internetowy.

  • Odnajdź swój styl

Suknia ślubna powinna odzwierciedlać Twój styl, charakter i osobowość, ale również powinna pasować do stylu całego ślubu. Jeśli organizujesz wesele w stylu „naturalnym” to suknia „princeska” nie będzie dobrze wyglądać.

  • Rozpocznij poszukiwania

Najlepiej zacznij około 7 miesięcy przed ślubem, abyś mogła mieć czas na przemyślenie swojego wyboru i bez pośpiechu odwiedzisz salony sukien ślubnych. Musisz brać pod uwagę czas na poprawki krawieckie.

  • Zaplanuj swoje fundusze

Musisz dokładnie zastanowić się ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na swoją kreację ślubną. Poinformuj o tym swoją stylistkę w salonie, dzięki temu będzie mogła przygotować odpowiednią suknie.

  • Odwiedź salony

Najlepiej będzie jak odwiedzisz kilka salonów i porównasz je. Pamiętaj, aby odpowiednio przygotować się na to: załóż cielistą bieliznę oraz przedstaw stylistce swoją wizję.

  • Zabierz bliską osobę

Warto, abyś na poszukiwania wybrała się z kimś bliskim, kto doradzi Ci w wyborze. Przyjaciółka, koleżanka czy mama, dla której jest to ważny dzień.

  • Pomyśl o praktycznych aspektach

Twoja suknia w tym dniu musi wiele znieść: tańce czy zabawy ślubne. Dlatego jeśli pomyślisz, że to ta suknia przeprowadź test. Wstań, usiądź, podnieść ramiona, sprawdź czy jest lekka. Pamiętaj, masz się czuć komfortowo.

  • Słuchaj swojego serca

Najważniejszy podczas wyboru jest głos Twojego serca. Suknie mogą być przepiękne, każdy może Ci doradzać, ale to Twoje zdanie jest najważniejsze, to Ty musisz wiedzieć czy to jest ta jedyna.

  • Sklep internetowy

Możesz w nim odnaleźć gotowy projekt sukni, który przypadnie Ci do gustu i dostosować go do swojego rozmiaru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *